Eladó Lakópark Lakás Vissza a projekt adatlaphoz
Fót
| Eladási ár: | 39 100 000 HUF |
| Tájékoztató ár: | 137 865 EUR |
| Alapterület: | 120 m2 |
| Szobák száma: | 4 |
| Félszobák száma: | nincs |
| Reg. szám: | IM96007 |
| Feladva: | 2009-09-24 15:34:16 |
Leírás:
Fótliget luxus lakóparkban, exkluzív csendes környezetben új építésű belső kétszintes120 m2-es (4 szobás), mediterrán jellegű sorházi lakás eladó. A lakáshoz saját kertrész (318 m2), garázs tartozik. Cirkó fűtésesek a lakások. A lakópark közútjai térkövezettek, állandó portaszolgálat van, korszerű játszótér, ősfás park, és a közlekedés is kiváló. Átadás: 2009. 4. negyedév.
Ára: 39.100.000.-Ft. Tel: 70-3296739. www.lhi.hu
Alapadatok
| Emelet | fszt |
| Fő tájolás | Dél |
| Komfort fokozat | összkomfort |
| Konyha kialakítása | nappalival közös légtérben (amerikai konyhás) |
| Kert kapcsolat | van |
| Mozgássérültek részére akadálymentes kialakítással rendelkezik: | nem |
| Terasz / erkély | van |
| Tűzhely csatlakozás tipusa | villany |
| Az ár nettó ár | igen |
Részletes
| Lakáson belüli szintek száma | 1 |
Az ingatlan értékesítője
Living Home Ingatlan
36/70/329-6739
| Cím | 1037 Budapest, Bokor utca 2-4 Térkép |
| Név | Pardi Edit |
| Telefon | 36/70/329-6739 |
| p.edit@lhi.hu | |
| Web | www.lhi.hu |
| Megközelít. | Irodánk Budapest III. kerületében a Kolosy tér és Amfiteátrum között helyezkedik el, párhuzamosan a Bécsi és a Lajos úttal. Tömegközlekedéssel megközelíthető: 17-es villamossal Nagyszombat utcai, ill. Kolosy téri megállóig, valamint a 160/260-as kék busszal Nagyszombat utcai, ill. 206/109/86-os busszal a Lajos utcai megállóig. |
| Nyitva tart. | Hétfőtől péntekig: 09.00 - 18.00 Szombaton: 09.00 - 13.00 vagy megbeszélés szerint. |
Üzenet az értékesítőnek
Az kapcsolatfelvételi űrlapot kitöltve üzenetet küldhet az ingatlan értékesítőjének. Kérjük, pontosan adja meg adatait, mert csak így tudja az értékesítő felvenni Önnel a kapcsolatot.
Az üzenet általunk felajánlott szövegét Ön tetszés szerint átfogalmazhatja, kiegészítheti, de az ingatlan azonosítóját ne törölje ki belőle, mert ez alapján tudja a címzett, melyik ingatlan érdekli Önt.
Az adatlap alatt látható színes karaktarsort kérjük a kód mezőbe gépelje be a levél elküldése előtt!





















